Logo

Vy a Vaše zdravíJsme součástí skupiny AGEL, největšího soukromého poskytovatele zdravotní péče ve střední Evropě.

O nemocnici

Hasičské cvičení 2013

Leden 2013

Prověřit akceschopnost a připravenost jednotek požární ochrany a zároveň zjistit stupeň znalostí personálu na úseku požární ochrany mělo za cíl cvičení, které se uskutečnilo v úterý 22. 1. 2013 v prostorách ředitelství a administrativy Nemocnice Podlesí a.s.. Tématem námětového cvičení byla likvidace požáru v prostředí kanceláří a následná záchrana a evakuace osob. Při cvičení byl použit vyvíječ diskotékového kouře, který byl umístěn v zasedací místnosti. Kouř se začal nečekaně šířit chodbou a jeho intenzita nebezpečně sílila.

A v té chvíli museli pracovníci správně reagovat. Personál o nácviku nevěděl předem a tímto došlo k prověření reakcí na neočekávanou krizovou situaci. Velitel hasičského sboru byl se zásahem a jeho organizací spokojen.